כסאות לחדר ישיבות

תוכן עניינים

כסאות לחדר ישיבות – לתפוקת עבודה טובה יותר

לא מעט אנשי משרד יעידו על כך שאחד המקומות שהם הכי אוהבים הוא חדר הישיבות במשרד. הסיבה לכך היא כמובן פגישות מעניינות, פריסות, חגיגות, הרמות כוסית ועוד. לכן רכישה של כסאות לחדר ישיבות צריכה להיות רכישה של מוצר איכותי, אורטופדי ובעל פיתוח ארגונומי שיתרום לבריאות הצוותים.
לא תאמינו כמה כסא איכותי יכול לשנות את חייכם וחיי העובדים במשרד. מצב הרוח יעלה פלאים, יחסי האנוש ישתפרו. לא יהיו לחצים וכאבים בגוף, ותפוקת העבודה תהיה נהדרת. וזה בדיוק מה שאתם צריכים.

כסאות לחדר ישיבות – כאן עובדים בכיף

קנייה של כסא משרדי זו לא קניה רגילה. לא מדובר כאן במסע שופינג מפרך וסיבוב בקניון, אבל בהחלט יש כאן סקר שוק שיש לעשות, וכמובן גם לבדוק את כל התכונות ההכרחיות עבור רכישה של כסא ארגונומי איכותי שלא יגרום לכם ללחץ ולכאבים בגוף.

זה לא באמת משנה עבור מי הכסא. בין אם מדובר כריהוט שהוא עבור כסאות מחשב, או כסאות משרדיים לחדר ההמתנה ובין  אם כסאות מנהלים או כסאות מזכירים ומזכירות. כסא משרד צריך להיות כסא המעניק את מלוא התמיכה לגב, בעל מושב נוח ליציבה טובה ובריאה וכוונון.

בצעו רכישה איכותית של כסאות לחדר ישיבות אורטופדיים, וכולם יעבדו בנחת, בכיף, ויהיה תענוג להגיע לעבודה בכל בוקר ובוקר מחדש.

כסאות לחדר ישיבות – למה כסא ארגונומי הוא הכי מתאים למשרד שלכם

על פי מחקרים ב25 מדינות שונות בעולם ביניהן גם בישראל, עולה כי אחד מכל עשרה ישראלים סובלים מכאבי צוואר, מחלות במפרקים וכאבי גב. רוב ימי המחלה מהעבודה הן בעיקר מכאבים אלו אשר נגרמים למעשה מישיבה לא נכונה.

אלו לא כאבים מתאונה חלילה, או מפעילות ספורטיבית מוגברת. אלו כאבים שנגרמים בשל ישיבה לא נכונה לפרק זמן ארוך ומצטברים לנזק מהותי. ישיבה המזיקה היא לרוב מגיעה בשל הנסיבות הללו:

  • ישיבה באופן שאינו נכון הגורמת לדלקת בגיד ובשריר
  • ישיבה סטטית ללא שום תנועה לזמן ארוך המעכבת את זרימת הדם
  • עומס יתר על השלד, עלול לגרום לפריצת דיסק או בלט
  • לחץ על עמוד השדרה, המקרין לאיזור הרגליים והמותניים ומזיק לזרימת הדם.

רכישה של כסאות לחדר ישיבות או כסאות משרדיים ארגונומיים תפתור את כל הבעיות הללו. כסא משרד איכותי שמשמש אגב גם עבור סטודנטים ונכנס לקטגוריית כסא סטודנט ארגונומי הוא הפיתרון שלכם. כך שלמעשה כסאות אלו לא משמשים רק אנשי משרד, אלא גם סטודנטים המעוניינים בלימודים איכותיים ותפוקה מקסימלית.

גט-קומפי היא חברה מקצועית ויבואנית המובילה בתחומה בתחום הארגונומיה ופתרונות ישיבה. את החברה מנהלים איתי ואייל, יזמים צעירים ובעלי החברה הבלעדיים. גט-קומפי היא היבואנית הרשמית של המותג הבינלאומי SIHOO המוביל בתחום. החברה יצרה במיוחד עבורכם חנות אונליין להזמנות עד הבית, ובכל רחבי הארץ. מוזמנים לצור קשר לפרטים נוספים, או כבר כעת לסייר באתר ולמצוא את הפרטים המדויקים של המוצרים האיכותיים. כי הבריאות שלכם חשובה לנו, ושביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו.

כסאות לחדר ישיבות – שאלות ותשובות

  • מהי ארגונומיה?

ארגונומיה היא חקר הנדסת אנוש שמטרתה היא לשפר את חיי בני האדם ולהנגיש את סביבתם. בין אם מדובר בסביבה חברתית של אנשים מבוגרים ובעלי מוגבלויות, ובין אם מדובר בסביבות עבודה או סביבות לימודים. ארגונומיה מסייעת בפיתוח מוצרים, שירות וריהוט המותאמים להנגשה ממש כמו כסא אורטופדי או כסא ארגונומי וכמובן גם כסאות מחשב מותאמים במיוחד. הארגונומיה כל כך מתקדמת, שהיא אפילו מפתחת כסאות גיימינג לגיימרים.

  • איך מאפיינים כסא איכותי?

כסא שהוא כסא ארגונומי הוא בעל איכויות ופונקציות שאין באף כסא אחר. הפיתוח הארגונומי מאפשר משענת המעניקה תמיכה מלאה לגב, כולל כוונון ונעילת המשענת, משענות ידיים מתכווננות, כוונון הגובה של הכסא באופן כללי וכמובן ריפוד אוורירי ומונע הזעה. כמו כן, וודאו כי הכסא בעל אחריות ואיכות לשנים רבות, כפי שכסא ארגונומי איכותי צריך להיות כמובן.

  • מה העלות של כסאות ארגונומיים?

עלות של כסאות משרדיים ארגונומיים היא יקרה יותר מעלות של כסא משרד רגיל. יחד עם זאת, היא משתלמת מאד ושווה הכל. אתם רוכשים כסא אורטופדי בעל אחריות, כסאות מחשב העשויים מחומר גלם איכותי ופיתוח ייחודי ולמעשה מעניקים לעצמכם איכות חיים. העלות יכולה להתחיל בכמה מאות שקלים ולהגיע גם למעט יותר מ1,000 או 1,500 ₪. הכל כמובן תלוי צורך, עיצוב ושאר פרמטרים.

  • איך יודעים אם הגובה של הכסא מתאים לנו?

כאשר אתם מתיישבים על הכסא, הניחו את כפות הרגליים במלואן על הרצפה. אם כפות הרגליים מונחות באופן מלא ומאוזן על הרצפה, הגובה תקין. קחו בחשבון שכסא שהמכוון נמוך מדי עלול לפגום בגב התחתון ולגרום לכאבים חזקים ולחץ על עמוד השדרה. ואילו כסאה המכוון גבוה מדי עלול לפגום בברכיים ולהפעיל לחץ מהגב, אל הברכיים. על כן מומלץ לעשות זאת כראוי.