החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!
         החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!
         החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!
         החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!
         החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!

כסא אורטופדי

הגעתם לרגע המדהים שבו יש לכם חברה משלכם. עמלתם כל כך קשה בשביל זה. למדתם אינספור, קורסים, הדרכות, השתלמויות ואינספור סיטואציות שבהן טעיתם ולמדתם מהטעויות. והנה הרגע שבו אתם מנהלים חברה שהיא לגמרי שלכם, הגיע. זה בדיוק הזמן שלכם ליהנות מפעולת העיצוב של המשרד שלכם, ולבחור כסא אורטופדי איכותי עבורכם ועבור העובדים שלכם. למה הוא חשוב? המשיכו לקרוא ותדעו איך הכסא האיכותי האורטופדי יכול לשנות לכם את החיים.

כיסאות אורטופדים – ברגע שתשבו, תבינו

אם אתם חוויתם את הסיטואציה, לבטח תזדהו. אתם חוזרים הביתה ומרגישים את הגב שלכם דואב. הגב התחתון, המותניים, כאבים המקרינים אפילו לברכיים. לכך מתלווה גם כאב ראש שלא מפסיק. היום שלכם במשרד הוא עמוס, לחוץ, ומצב הרוח שלכם לא תמיד טוב.

כמו גם, היחסים שלכם עם הקולגות ואם הבוס יעז לשאול אתכם שאלה, חבל על הזמן. אתם מקשים זאת למתח. אך זה לא תמיד המקרה. האם חשבתם שאולי אתם לא יושבים על הכסא המשרדי הנכון? כסא שאינו מתאים לכם יהפוך אתכם לעצבניים וכאובים. יחד עם זאת, כסא משרדי אורטופדי יכול לשנות לכם את החיים.

כיסא מחשב אורטופדי – השקעה משתלמת למשרד שלכם

כעת משהגעתם לשלב שבו אתם בוחנים ריהוט משרדי, לפני שאתם רוכשים כסא משרדי בין אם כסא מחשב ארגונומי ובין אם כסאות מחשב מעוצבים, חשוב שתדעו שרכישה של כסא מחשב זול ולא איכותי יכולה לגרום לכם נזק, או לעובדים שלכם נזק. ובכך גם לפגום בתפוקת העבודה.

לכן, חשוב שתבדקו כסאות מחשב איכותיים וארגונומיים העומדים בסטנדרט הגבוה ביותר, זאת על מנת שיבטיחו נוחות מירבית ואפקטיביות מקצועיות. כסאות איכותיים יעשו זאת בכך שהם ימנעו כאבי גב, לחץ ומתח גופני וכאבי שרירים.

כסא מחשב אורטופדי או כסאות מחשב איכותיים באופן כללי הם הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו בעיצוב המשרד. אפשר לשלב כמובן בין הנוחות והאיכות, לעיצוב מדהים. ישנם כסאות מחשב מעוצבים שהם גם ארגונומיים ובכך משלבים את העולם האיכותי והאפקטיבי, עם עולם העיצוב.

מבחינת עלויות, יכול להיות שהעלות היא יקרה יותר מעלות של כסא משרד רגיל או כסאות מחשב רגילים. יחד עם זאת, ההשקעה משתלמת לטווח ארוך היות והעובדים שלכם יהיו מרוצים יותר ויניבו תפוקת עבודה מצוינת.

כסא אורטופדי מתאים משפר את איכות החיים

בין אם אתם מנהלי החברה ובין אם אתם מנהלי צוות או הצוותים עצמם. רצוי שתדאגו לבריאותכם, ולבריאות העובדים שלכם. לכן כסא אורטופדי לישיבה ממושכת הוא כסא משרדי שיכול לשפר לכם את איכות החיים.

כסא מחשב אורטופדי איכותי בין אם ארגונומי לחלוטין או משולב יעניק תמיכה מתאימה לגוף, ימנע לחץ על עמוד השדרה, ימנע כאבים וגם לחץ נפשי ומצב רוח לא תקין. כל אלו יתרמו לתפוקת עבודה גבוהה ויחסי אנוש נפלאים.

כשאנחנו מדברים על כיסא משרדי איכותי, אנחנו לרוב מדברים על שילוב של ארגונומיה עם כסאות מנהלים אורטופדיים או כסא אורטופדי למחשב גם אם אינו עבור מנהלים. על מנת שנצליח להבין במה מדובר, ננסה קודם להסביר מהי בעצם ארגונומיה.

ארגונומיה – מהי למה היא חשובה

הארגונומיה היא בעצם מדע שבודק את ההקשר בין כמה בני האדם, הסביבה ומוצרים טכנולוגיים שפותחו במיוחד להנגשת סביבת עבודה איכותית. האנשים העוסקים בהנדסת גורמי אנו בודקים בקפידה את כל המידע שהם מקבלים מול תאוריות ומול המדע. בכך הם משפרים את סביבת העבודה באופן שיסייע גם לבריאות האדם, וגם לנוחות המרבית. בין אם מדובר במוצרי ריהוט כגון כסאות מנהלים או כל כסא משרד ובין אם מדובר במוצרים נלווים לסביבה הממוחשבת.

כסא משרדי אורטופדי הוא כסא המותאם לצורך הפיזיולוגי של המשתמש. ועל כן הוא מספק לו תנוחות עבודה נוחות המשרות עליו רוגע, נינוחות גופנית ומצב רוח טוב.

כסא מחשב אורטופדי – כך תבחרו את הכסא הנכון

כסא מחשב אורטופדי

כשאתם בוחרים כיסא משרד עבור מזכירה או מזכיר למשל, חשוב לשים לב שהעיצוב של הכסא יהיה ייצוגי. אבל יותר חשוב, דאגו שיהיה זה כסא מחשב אורטופדי או כסא מחשב ארגונומי כי אין ספק שהמזכירה או המזכיר הולכים לשבת עליו שעות מרובות. השעות הללו עלולות לגרום לכאבים גופניים רבים במידה והכסא אינו כסא מחשב מומלץ ואורטופדי.

יש לוודא שהכסא מעניק תמיכה מלאה לגב, ובעל מנגנוןן כוונון גם לגובה, וגם למשענת. יש לוודא שהריפוד אוורירי ונוח, ועשוי גם סיבים רכים וגם סיבי ניילון חזקים לשמירה על עמידות.

כמנהלים, אסור לכם להקל ראש ברכישה של כיסא מחשב אורטופדי איכותי. כסאות מחשב מעוצבים זה נפלא, אך חייב לוודא שהם גם אכן כסאות מחשב איכותיים שלא פוגעים בבריאות ובאיכות החיים.

גט קומפי היא חברה מקצועית והיא היבואנית המובילה בתחומה בתחום הארגונומיה ופתרונות ישיבה, אותה מנהלים איתי ואייל, יזמים צעירים ובעלי החברה הבלעדיים.

גט-קומפי היא היבואנית הרשמית של המותג הבינלאומי SIHOO המוביל בתחום. החברה יצרה במיוחד עבורכם חנות אונליין להזמנות עד הבית, ובכל רחבי הארץ. מוזמנים לצור קשר לפרטים נוספים, או כבר כעת לסייר באתר ולמצוא את הפרטים המדויקים של המוצרים האיכותיים. כי הבריאות שלכם חשובה לנו, ושביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו.

איך בוחרים כיסא אורטופדי מתאים 

בבואכם לקנות כסא מנהלים אורטופדי או כל כסא משרד אחר חשוב שתבחנו אותו על סמך כמה סעיפים:

  • תמיכה

על משענת הכסא להעניק תמיכה אידילית לגב. וודאו שהמשענת בעלת מנגנון כוונון ואף הטייה של המשענת ונעילה שלה.

  • ריפוד

כסא מחשב אורטופדי בין אם אלו כסאות מנהלים ובין אם כיסא אורטופדי לכל מטרה אחרת חייב להיות בעל ריפוד איכותי ואוורירי שגם שומר על איכותו לשנים רבות. וגם שומר על אווריריות, מונע הזעה ומותאם לגוף האדם. אחרי הכל, אנחנו מדברים על כסא שהעובדים ישבו בו לשעות מרובות. לעיתים מרובות מדי.

  • בולם זעזועים

כיסא אורטופדי למחשב הוא כסא שחייב להיות בו בולם זעזועים איכותי על מנת שיעניק יציבה נכונה ובכלל, נוחות נרחבת. כסא איכותי יתרום לבריאות העובדים ויתרה מכך, אתם לא רק תשקיעו בצוות שלכם אלא תשקיעו בתפוקת העבודה האיכותית.

  • עיצוב

על הכסא כמובן להיראות ייצוגי ומעוצב באופן חדשני או אלגנטי. נכון שהעיצוב הוא הדבר האחרון שחשוב בו, אך דעו כי בטכנולוגיה הארגונומית של היום אין שום מניעה מלקבל מוצר איכותי, מעוצב, וגם כזה שמשפר את סביבת העבודה.

גט-קומפי היא חברה מקצועית ויבואנית המובילה בתחומה בתחום הארגונומיה ופתרונות ישיבה, אותה מנהלים איתי ואייל, יזמים צעירים ובעלי החברה הבלעדיים. גט-קומפי היא היבואנית הרשמית של המותג הבינלאומי SIHOO המוביל בתחום. החברה יצרה במיוחד עבורכם חנות אונליין להזמנות עד הבית, ובכל רחבי הארץ. מוזמנים לצור קשר לפרטים נוספים, או כבר כעת לסייר באתר ולמצוא את הפרטים המדויקים של המוצרים האיכותיים. כי הבריאות שלכם חשובה לנו, ושביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו.

שאלות ותשובות

מה ההבדל בין כסא רגיל לכסא אורטופדי?

כסא משרד רגיל אינו מותאם באופן אישי אל המשתמש ובכך הופך את סביבת העבודה ללא אפקטיבית ואף מזיקה. ישיבה שאינה נכונה מפעילה לחץ על עמוד השדרה המשדר כאבים וגורם לתחושה כללית ירודה. כיסאות אורטופדיים לישיבה ממושכת למחשב יכולים לתקן זאת על ידי ההתאמה האישית הבריאה.

האם כסאות אלו מתאימים לכל כסא במשרד?

כסא משרד ככלל חייב להיות כסא אורטופדי איכותי. זה לא משנה אם זה כסא מנהלים אורטופדי או כסא מזכירה. כסאות מנהלים ככלל הם כסאות יותר איכותיים, אך אין שום סיבה אחרת ששאר הכסאות במשרד יהיו כסאות המזיקים לבריאות. ישנם דגמים המתאימים עבור כסא מחשב אורטופדי למזכירה, וישנם דגמים המתאימים עבור כסא אורטופדי למנהלים, לחדרי הישיבות וכו’.

מהם העלויות לכסאות אלו?

לא נוכל להגיד שמדובר בכסאות זולים, היות ומדובר בפיתוח חדשני ומיוחד ליצירת סביבת עבודה ייחודית ואפקטיבית. אך כן נוכל להגיד שההשקעה בכסאות הללו שווה הכל. ובנוסף לכך, ישנם תמיד מבצעים מעניינים.

מהי ארגונומיה?

ארגונומיה היא תחום מחקר נרחב בהנדסת אנוש החוקר איך אפשר להקל על בני האדם ולאפשר להם סביבת עבודה נוחה, יעילה ובריאה ביותר. המחקר הוא מחקר צעיר שהתפתח רק בסוף שנות הארבעים של המאה העשרים, ולמעשה מקנה את ליין היצור של כסא מחשב ארגונומי איכותי. כסאות מחשב מעוצבים גם יכולים להיות ארגונומיים כך שהעיצוב אינו נפגם, והאיכות רק עולה ומשתפרת.

מהם יתרונות כסא ארגונומי אורטופדי?

1. בריאות – כסא משרד ארגונומי הוא כסא שהחלקים בו מתוכננים באופן מיוחד על מנת לסייע לבריאות. הכסא מעניק הפחתה של לחץ במפרקים ובכתפיים, הקלה בכאבי גב תחתון וכאבי צוואר והורדת עומס על החוליות.
2. נוחות מירבית – כסא מחשב אורטופדי מומלץ וארגונומי מעניק את הנוחות האידיאלית בתנוחות ישיבה רבות ומתוכנן לישיבה רציפה של עד ל15 שעות. כמובן שלא מומלץ לשבת ישיבה רציפה כל כך הרבה זמן ללא קימה, יחד עם זאת חשוב לדעת שזה אפשרי.
3. יציבות – כסא משרד ארגונומי מסוגל לשאת משקל של עד 150 ק”ג, כך שכל האוכלוסיה תוכל ליהנות ממנו, ומהאיכות שלו.

מי זקוק לכסא מחשב אורטופדי?

לרוב, אנשים העובדים במשרד או עובדים מהבית ועוסקים בעבודה הדורשת שעות רבות מול המחשב זקוקים לכסאות אלו. כיסא מחשב מומלץ הוא כסא שאינו מעייף אתכם, מעניק לכם תחושה גופנית טובה ובכך גם מעלה לכם את העירנות ומצב הרוח.

אם יש לכם כאבי גב, כאבי כתפיים או כאבי צוואר, או אם אתם סובלים מפריצת דיסק או בלט. או אפילו כאבים נשנים בשרירים ובמפרקים, כיסא מחשב אורטופדי ארגונומי הוא פתרון נפלא עבורכם או עבור הצוות.

על מה לא להתפשר?

כשמדובר בכסאות אלו לא להתפשר על כלום. וודאו את האחריות על הכסא, וודאו את איכות הכסא והכי חשוב, וודאו שזהו אכן כסא אורטופדי המתאים לכם.

דרג מאמר זה