כסאות מחשב

תוכן עניינים

כסאות מחשב – על בריאות לא מתפשרים

אנחנו יודעים מה אתם מרגישים. כשאתם מגיעים בבוקר למשרד או מתיישבים לעבוד מהבית, אתם מתיישבים על כסא המחשב שלכם ואו שאתם מרגישים נינוחות רבה ורוגע. או שאתם מרגישים אי נוחות והופכים עצבניים. כסאות מחשב הם חלק מהותי ועיקרי מהיום יום של כולנו, וחשוב שנדע להשקיע בהם את המיטב.

כסאות מחשב – כך תבחרו את הטוב ביותר

כשאתם מחפשים את המוצרים הכי טובים למשרד שלכם, אתם בעצם מספרים לעובדים שלכם שאתם חושבים על הבריאות שלהם. כך שמציאת כסאות מחשב איכותיים המתאימים ברמה האורתופדית לגב הם למעשה לא רק השקעה כספית, אלא השקעה גם בעובדים שלכם, ובעצמכם.
במאמר הזה נעניק לכם את היכולת להבין איזה כסא מחשב אורטופדי מתאים לכם. ובכלל, אילו כסאות מחשב הם הטובים ביותר.

כולנו יודעים שלכסאות מחשב ישנה חשיבות רבה למשרד, או אם אתם עובדים מהבית. אז גם לעבודה מהבית. הרי מדובר כל זאת בכסא שאתם, או הצוות המקצועי שלכם יושבים עליו רוב שעות היממה. ולכן, כסא משרדי בין אם כסא רגיל או כסא מחשב אורטופדי חשובים ביותר ברמת האיכות שלהם. מדובר כאן בבריאות האדם.

לפני שנסקור איזה כסא מחשב מומלץ עדיף לכם, חשוב לדעת איך לבחור את הכסאות הטובים ביותר:

  • בדקו שלכסא שאתם קונים יש משענת גב מלאה המעניקה תמיכה איכותית לגב ולצוואר, וגם לחלק המותני.
  • כסא משרד רגיל וגם כסא מחשב חייבים להיות נוחים בשל החיוניות לתפוקת העבודה. נסו את הכסא שאתם קונים, וודאו שהוא אכן נוח, מדובר בהשקעה לא קטנה ובמוצר שאתם הולכים להשתמש בו לזמן רב מאד, ובאופן יומיומי.
  • וודאו שיש לכסא אפשרות לכוון את התמיכה המותנית, את גובה הכסא ואת השיפוע של המושב. אלו ימנעו כאבי צוואר, כתפיים, גב, רגליים ובכלל כאבי שרירים בכל הגוף.
  • וודאו שקיימת אחריות לכסא שאתם רוכשים, לא מדובר בכסאות פשוטים או כסא סטודנט אלא בכסאות מחשב אורתופדיים שיגרמו לכם ולעובדים שלכם לעבוד טוב יותר, ולהרגיש טוב יותר. ככל שהמוצר יהיה איכותי, כך תרגישו שהבריאות שלכם בידיים טובות ואיכותיות יותר.

כסאות מחשב – מה כדאי לכם לבחור?

ישנו מגוון אדיר של כסאות מחשב שתוכלו לבחור מהם, אך נרכז לכם אחד מכל סוג עיקרי על מנת להקל על הבחירה.

  • טוטל קומפורט – כסא הטוטל קומפורט הוא כסא אורטופדי ארגונומי המתאים לשעות עבודה מרובות ביותר. מדובר בסוג כסא משרד המתאים גם בתור כסא אורטופדי עם מושב ספוג עבה, אך רך באיזורים מרכזיים. הוא בעל מנגנון משוכלל, מושב מרווח וכרית גב תחתון וידיות מתכווננות למגוון של כיוונים.
  • TRIPLE כסא עבור ישיבה ממושכת מול מחשב – סוג כסא זה הוא כסא מחשב אורטופדי קלאסי בעל ידיות מתכווננות, שלוש ידיות לכיוון המושב והגב עבור כל זווית גם לחוד וגם ביחד. בעל גלגלי סיליקון וספוג איכותי בעל חיים ארוכים.
  • PICASSO כסא עבודה מעוצב – גם כסאות המתנה או כסאות לחדרי הישיבות הם כסאות שיש לשים עליהם דגש מבחינת נוחות ובריאות. ולכן, כסאות PICASSO הם כסאות שאינם רק מעוצבים באופן יוקרתי ומרשים. אלא איכותיים, המיוצרים באופן מוקפד על כל חלק וחלק ומשולבים סיבי בד רכים הנעימים למגע, עם סיבי ניילון חזקים השומרים על איכות המוצר לשנים רבות.

גט-קומפי היא חברה מקצועית ויבואנית המובילה בתחומה בתחום הארגונומיה ופתרונות ישיבה. גט-קומפי היא היבואנית הרשמית של המותג הבינלאומי SIHOO המוביל בתחום.
החברה יצרה במיוחד עבורכם חנות אונליין להזמנות עד הבית, ובכל רחבי הארץ. מוזמנים לצור קשר לפרטים נוספים, או כבר כעת לסייר באתר ולמצוא את הפרטים המדויקים של המוצרים האיכותיים.

כי הבריאות שלכם חשובה לנו, ושביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו.

כסאות מחשב – שאלות ותשובות

  • למה כסא רגיל לא מתאים לעבודה מול מחשב?

כשאנחנו יושבים על כסא רגיל הגב שלנו מתעוות ואנחנו זקוקים לתמיכה. המשענת מאפשרת לנו לקבל את התמיכה לה אנחנו זקוקים ולתקן את עקומת הגב. כסא משרד רגיל או כסא סטודנט לא יעניק את התמיכה המתאימה כמו כסא מחשב אורטופדי ארגונומי.

  • מהי ארגונומיה?

ארגונומיה היא מחקר ציוד המתוכנן לבני האדם ומפחית את אי הנוחות ואת עייפות המשתמשים בציוד. לכן, כסא ארגונומי, כסא אורטופדי חייב להיות איכותי ומתכוונן שיש בו לא רק ידיות הורדה והרמה, אלא גם כוונון למשענות. עליו להיות עם מסגרת יציבה, תמיכה מירבית וריפוד התומך בגוף.

  • במה מסייע לנו כסא משרדי ארגונומי?

כסא משרדי ארגונומי מסייע ביציבות, מעניק תמיכה לגב ולצוואר ומונע רפיון. ישנן פעמים שבהם אנשים העובדים מול מחשב או יושבים על כסאות רוב שעות היום חווים כאבי גב ולחצים בגב התחתון או העליון. הסיבה לכך היא משום שהם מגבירים את הלחץ בצוואר, בזרועות, בעמוד השדרה, ברגליים ובעוד מקומות בגוף. כסא מחשב איכותי ימנע את הכאבים הללו וישפר את איכות החיים באופן משמעותי.