החברה הראשונה והיחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא בלי ניילונים ובלי אותיות קטנות: החזרה עם שליח שלנו ובחינם.
4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Distributor
משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!

כסא משרדי אורטופדי – בואו נדבר על זה

  • גט קומפי
  • /
  • כסא משרדי אורטופדי – בואו נדבר על זה

העידן הטכנולוגי של היום בעולם התעסוקה ממש מכריח אותנו לשבת שעות מרובות על כסאות משרדיים מול מסכי המחשב או בחדרי הישיבות במצגות שונות אלו ואחרות.

לא אחת אנשי עסקים וצוותי עובדים מלינים על כאבי גב חזקים, לחץ בכתפיים, במותניים ואף במפרקים. כל אלו גורמים גם לכאבי ראש, למצב רוח ירוד, ותוך כך גם יחסי אנוש ירודים בשל מצב הרוח והמצב הבריאותי הלקוי.

כסא משרדי אורטופדי יעניק לכם ולבני ביתכם את איכות החיים לה כולם מייחלים.

כסא משרדי אורטופדי – בריאות לפני הכל

אם שוב קמתם לעבודה הבוקר וחשבתם עד כמה קשה הולך להיות היום שלכם יש סיכוי שאתם תזדהו עם הסיטואציה הבאה: מהרגע שאתם מתיישבים על הכסא במשרד אתם מתחילים להרגיש חוסר נוחות.

חוסר הנוחות מתבטאת בכאב ראש, בשריר שאתם מייחסים לכך שהוא אולי רק תפוס, בלחץ בגב התחתון ובלא מעט מתח ומצב רוח ירוד. אתם מייחסים זאת למתח, אך למעשה מדובר בכסא שעליו אתם יושבים, הוא יכול להשפיע עליכם.

הרבה אנשים משתמשים בכסאות אורטופדיים. כסא משרד אורטופדי הפך להיות המוצר המבוקש ביותר בשנים האחרונות ולא בכדי. מדובר בריהוט איכותי המעניק סביבת עבודה נגישה, נוחה, בריאה וגם כזאת שיוצרת אווירה טובה.

אתם בטח תוהים לעצמכם איך כסא משרדי הופך את החיים להרבה יותר פשוטים, אך האמת היא שישנם הרבה מאד מוצרים שאנחנו לא מודעים לקיום שלהם ביומיום שהופכים את החיים שלנו להרבה יותר קלים.

ישנן אלפי דוגמאות לכך, אך אנחנו נתמקד במוצר ספציפי, כסא אורטופדי למשרד. בזמן שאתם יושבים על הכסא שלכם וקוראים את המילים הללו, האם אתם יושבים על כסא סטודנט ארגונומי או כסא מחשב אורטופדי?

במידה ולא זה ולא זה, אתם מבינים מדוע אתם חשים כאבי הגב, הלחץ על החוליות, כאבי המפרקים, הכתפיים והעורף. כסא משרדי אורטופדי יכול לפתור לכם את כל אלו ובנוסף להכל, גם להביא לתפוקת עבודה ולימודים איכותיים ומניבים, והכי חשוב, לחיים בריאים ורגועים.

כסא משרדי אורטופדי

למי הוא מתאים, ולאיזה סוג עבודה?

התשובה לכך מוסכמת בפי כולם וללא שום עוררין. כסא משרדי אורטופדי מתאים לכולם. הליין הארגונומי האורטופדי מתאים עבור כסא סטודנט ומתאים גם בתור כסאות לחדר ישיבות או כסא משרד עבור מזכירה, או חדרי המתנה.

הסיבה לכך היא כי אין שום הבדל בין הזכות להיות בריאים בין אנשים. כמו שהמנכ"ל צריך להרגיש בריא ולשפר את תפוקת העבודה שלו גם המזכירה צריכה לקבל את הזכות הזאת. ואין הבדל בין צוות העובדים לבין הלקוחות הממתינים בחדר ההמתנה. או בין היושבים בחדרי הישיבות.

כולם כולל כולם יכולים ליהנות מהנוחות של כסא משרדי אורטופדי המעניק תמיכה נאותה ויציבה מתאימה לעבודה איכותית ועירנות מירבית. גט-קומפי היא חברה מקצועית ויבואנית המובילה בתחומה בתחום הארגונומיה ופתרונות ישיבה, אותה מנהלים איתי ואייל, יזמים צעירים ובעלי החברה הבלעדיים.

גט-קומפי היא היבואנית הרשמית של המותג הבינלאומי SIHOO המוביל בתחום.

החברה יצרה במיוחד עבורכם חנות אונליין להזמנות עד הבית, ובכל רחבי הארץ. מוזמנים לצור קשר לפרטים נוספים, או כבר כעת לסייר באתר ולמצוא את הפרטים המדויקים של המוצרים האיכותיים. כי הבריאות שלכם חשובה לנו, ושביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו.

כסא משרדי אורטופדי – שאלות ותשובות

איך לבחור את הכסא הנכון?

בבואכם לבחור את אותו כסא משרד אידאילי שעליו תבלו את רוב שעות היום עליכם לוודא הוא אכן מעניק לכם את מלוא התמיכה הבריאותית המתאימה. בדקו שמשענת הגב שלו היא משענת מלאה, ומתכווננת שגם ניתן לנעול אותה.

האם כל כסא מתאים לכל תפקיד?

כל תפקיד רצוי ואף מומלץ ביותר שיצוייד ויתוחזק בריהוט כסא אורטופדי למשרד - בין אם כסא סטודנט אורטופדי ובין אם כסא משרד עבור המזכיר או המזכירה. יחד עם זאת, לא כל כסא אורטופדי מתאים בתכונותיו. כסא עבור עובד מעבדה יהיה בעל גלגלים. ואילו כסא עבור מנהלים או כסאות בחדר המתנה יהיו ללא גלגלים.

איזה סוג ריפוד מתאים לכסא אורטופדי למשרד?

היות ומדובר בסוג של כסא משרד שעליו הולכים לשבת שעות רבות כסא משרדי אורטופדי מחייב שיהיה עליו ריפוד אוורירי קל ונוח שמתאים לזמן רב של ישיבות. סופג זיעה, יציב ומעניק תנוחה נכונה לגוף. הימנעו מכסאות בעלי ריפוד אטום מעור, דמוי עור או בד שאינו נושם.

האם קיימים עיצובי כסאות מרופדים?

אין שום עוררין על כך שעיצוב הכסאות חשוב, היות והם חייבים להיות ייצוגיים. לכן ישנם עיצובים מאד מעניינים עבור כסאות לחדר ישיבות וכל כסא משרדי אורטופדי.

מהי ארגונומיה?

ארגונומיה היא חקר הנדסת אנוש שבאה לצורך פיתוח והנגשת סביבת עבודה וגם סביבה חברתית להקל על הבני האדם. ארגונומיה מפתחת מוצרים ומוצרים נלווים המסייעים לבריאות טובה יותר ולהקלה כללית על חיי היומיום בין אם מדובר בריהוט כמו כסא משרדי אורטופדי ובין אם מדובר בהנגשת ציוד.

דרג מאמר זה