החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!
         החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!
         החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!
         החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!
         החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!

כסא מנהלים – כל מה שתרצו לדעת

כסא מנהלים מהווה כסא שלא מעט אנשים משתמשים בהם במסגרת עבודתם. כלומר, מדובר על כסא שבהחלט יכול לשמש מנהלים, אך הוא משמש גם עובדי משרד אשר יושבים שעות רבות ביממה מול מחשב וכן ככסא לעובדים במקום עבודה אשר ידוע יוקרתי ומכובד. ניתן למצוא את הכסאות הללו במשרדי עורכי דין, במשרדים של חברות גדולות העוסקות בתחומים שונים ועוד.

כמו כן, ניתן למצוא כסאות מנהלים בכל חדר ישיבות. כסא מסוג זה מצד אחד אמור להיות מאוד נוח ומותאם לגוף של האדם שיושב עליו. מצד שני, הוא אמור להיות מעוצב באופן מרשים וייחודי ולשדר כי האדם היושב עליו עוסק בתפקיד חשוב וכי המשרד או כל חלל עבודה אחר שבו הכסא המדובר מצוי הוא יוקרתי ואיכותי.

למי כדאי לקנות כסא מנהל?

כסא מנהל ללא ספק חייב להיבחר בצורה הטובה ביותר וזאת כדי שהוא יספק את הנוחות המקסימלית לאדם אשר יושב עליו, ישמור על הגב שלו ולא יגרום לו לכאבי גב אשר נובעים בגין ישיבה ממושכת על כסא. כסאות מנהלים משמשים לא מעט אנשים ולא בהכרח מנהלים רשמיים או בכירים בחברות כלשהן. גם עובדים רגילים יכולים להשתמש בכיסאות מנהלים איכותיים, כאשר חשוב ביותר שהכסאות הללו לא יהיו רק מעוצבים אלא גם אורטופדיים ואיכותיים.

כל אדם אשר יושב שעות ממושכות מול המחשב במסגרת עבודתו, במסגרת הלימודים שלו או אפילו לצרכי הנאה כגון: אדם אשר מרבה לשחק במשחקי מחשב, צריך לדאוג לבריאות שלו. אם הוא לא יבחר כסא איכותי לשבת עליו, הוא ימצא את עצמו סובל מאוד מכאבים גופניים שונים לרבות: כאבי גב או כאבי צוואר. כיסא מנהלים איכותי יאפשר לכל אדם לשבת עליו בצורה נוחה לפרקי זמן ארוכים ולהימנע מכאבי גב או צוואר.

כסא מנהלים אורטופדי – במה מדובר?

על אף שניתן למצוא כיום בשוק כסאות המנהלים לא מעט כסאות ששמים דגש בעיקר על עיצוב, חשוב לזכור שבבחירת כיסא מנהלים עליכם לשים דגש על הנוחות של הכסא ועל ההתאמה שלו לגוף שלכם. כלומר, כסא רגיל לא יספק לכם את הנוחות שמספק כיסא מנהלים שהוא אורטופדי. מעבר לכך, הוא לא ישמור על הגוף שלכם בריא ונטול כאבים כפי שישמור עליו כסא מנהלים אורטופדי מומלץ.

למעשה, כסא למנהלים שהוא גם כסא אורטופדי מותאם מבחינת המבנה שלו, חומרי הגלם שממנו הוא עשוי ומבחינות נוספות לתמיכה מקסימלית בגב שלכם, בצוואר שלכם, בראש, וברגליים. ניתן לכוונן אותו בצורה מלאה כך שכל אדם יכול לבחור את המנח הטוב ביותר של הכסא עבורו.

מעבר לכך, הוא מיוצר בצורה מוקפדת והוא עומד בתו תקן המבטיח כי מדובר על כסא שמטרתו היא לשמור על בריאות הגוף שלכם, לחסוך מכם כאבים שונים בישיבה ממושכת עליו וכמובן, תאפשר לכם לעבוד או ללמוד בצורה נוחה ויעילה יותר. אז אין ספק שחשוב לבחור כסא מנהלים מפואר ויוקרתי, אך חשוב לא פחות לדאוג שהוא יהיה ארגונומי ואורטופדי. 

כיצד לבחור כסא מנהלים?

אם החלטתם שאתם לא מתפשרים על הבריאות שלכם ואתם רוכשים עבורכם כסא של מנהלים לצרכי עבודה או עבור העובדים שלכם כסאות מנהלים, הנה כמה דברים שחשוב מאוד שתשימו עליהם דגש טרם תבחרו את הכסא:

ראשית כל, כפי שכבר צוין, הדבר החשוב ביותר הוא ללא ספק לדאוג לבחור כסא למנהלים שהוא אורטופדי וארגונומי. חשוב שתחפשו את הבליטה אשר מצויה על גבי המשענת של הכיסא באזור שבו הכסא פוגש את השקע של הגב התחתון שלכם שהוא באזור של חוליות המותניים.

מדובר ללא ספק על אזור רגיש ביותר וכסא שאין לו שקע כזה, יגרום לאדם שיושב עליו להעמיס את משקל הגב שלו על המותניים. כסא מנהלים עם שקע לעומת זאת יחזיק בצורה טובה את המשקל של הגב וכך לא יגרום ליושב עליו לכאבי גב בטווח הקצר יותר או הרחוק יותר.

כסא מנהל ארגונומי הוא כסא שניתן לכוונן בצורה הנוחה ביותר וזאת בהתאם לאדם אשר יושב עליו. חשוב מאוד להבין כי לא כל אדם ירגיש בנוח על כיסא המכוון באותה הצורה. כלומר, אם תשבו על כיסא שכיוון עובד אחר, לא בהכרח תרגישו שנוח לכם, על אף שלעובד עצמו שכיוון את הכסא מאוד נוח עליו. 

מה זה אומר? חשוב מאוד שתבחרו כסא מנהל שיש אפשרות לכוונן בו הן את המשענת של הכיסא לטווחים משמעותיים וכן את גובה המושב בהתאם לנוחות שלו. כדאי לדעת כי כיום ניתן למצוא אפילו כיסא מנהלים נשכב אשר ללא ספק יכול להעניק לכל אדם נוחות בלעדית בעת ישיבה עליו, כאשר הוא מעוניין לנוח מעט מעבודתו.

פרמטר נוסף שבהחלט כדאי להקפיד עליו כאשר מעוניינים לרכוש כסא מנהל הוא היכולת של הכסא להתנדנד. כסא אשר מתנדנד קדימה ואחורה מאפשר עידוד של זרימת הדם. מעבר לכך, נדנוד של הכסא יאפשר את מניעת הקיבעון של האדם אשר יושב עליו בצורה ממושכת. מדובר על דבר חשוב ביותר לאדם שצריך להתרכז שעות רבות בעבודתו כאשר הוא יושב על כסא.

כמובן שגם עיצוב הוא דבר שיש לשים עליו דגש ובמיוחד אם אתם מחפשים כסאות מנהלים לבית העסק שלכם או למשרד שלכם. אתם בוודאי רוצים שמשרד שלכם ישדר יוקרה ואיכות ועל כן, אין ספק כי כדאי לרכוש כסא מנהלים יוקרתי.

גלגלים וסוג ריפוד

פרמטרים חשובים נוספים שיש לבחון בכל הנוגע לבחירת כסא מנהל הוא גלגלים וכן סוג הריפוד של הכסא. גלגלים לכסא הופכים אותו ליעיל ביותר עבור עובדים במקומות עבודה שונים שכן, כסא מנהל מעין זה מאפשר לנוע ממקום למקום במהלך העבודה, כך שלמעשה הכסא המדובר מאפשר לעובדים לנוע ממקום למקום מבלי לקום מהכיסא, דבר המאפשר חזרה מהירה לעבודה. מעבר לכך, גם סוג הריפוד של כסא מחשב מהווה פרמטר חשוב ביותר לבחון טרם בוחרים את הכסא הרלוונטי.

כסאות לחדר ישיבות של מנהלים חייבים להיות בעל ריפוד קל ואוורירי אשר מתאים לישיבה ממושכת. עליו הוא סופג זיעה וזאת בכדי לאפשר ליושב עליו ישיבה נינוחה ארוכת טווח. בחירת כסא מעין זה אשר מרופד בבד אוורירי מאפשר סירקולציה של אוויר, לעומתו, כסא אשר עשוי מבדים אטומים יגרום לעובדים להזיע. כדאי גם שהריפוד יהיה עשוי מספוג קשיח וזאת בכדי שיחזיק מעמד בצורה הטובה ביותר לאורך שנים רבות.

בחירת כסא מנהלים בהתאם לכל עובד

בכל עסק, חברה וארגון יש מנהלים ועובדים אשר לכל אחד מהם יש מאפייני גוף שונים. ישנם עובדים רזים וישנם כאלה כבדי משקל ועל כן, בעל העסק חייב לבחור ריהוט משרדי אשר מתאים לכל עובד ומנהל באופן בלעדי וזאת בכדי להסב להם את הנוחות המקסימלית במקום העבודה ומעבר לכך, בכדי לאפשר להם לעבוד בצורה יעילה ואיכותית.

עובד אשר לא ירגיש בנוח במסגרת שעות העבודה שלו, יעבוד בצורה פחות יעילה ותפוקת העבודה שלו תהיה נמוכה יותר. לכן, רכישת כסאות מנהלים שמתאימים באופן ספציפי לכל עובד, זה מצב של ווין ווין לכולם.

יצרני ריהוט משרדי מודעים היטב לבעיות הבריאותיות אשר סובלים מהם מנהלים ועובדים. לא מעט מהם סובלים מתופעת ההשמנה הנחשבת לנפוצה מאוד בעולם המערבי וגם במדינת ישראל. תופעה זאת לא פוסחת על אף שכבת אוכלוסייה וניתן למצוא גם כבדי משקל בקרב בני נוער וילדים.

יצרני הריהוט המשרדי המודעים לכך, החלו לפתח ולייצר כסאות מנהלים לכבדי משקל. כסא מנהלים לכבדי משקל הוא כסא ארגונומי עמיד אשר מספק תמיכה אורטופדית מושלמת וכן את הנוחות המקסימלית למנהלים.

כיצד בוחרים כסא מנהלים לעובדים או מנהלים כבדי משקל?

יש דגמים רבים של כסאות המיועדים למנהלים לכבדי משקל. כדי לבחור נכון את הכסא הנכון והמתאים יש להתייחס לכמה פרמטרים: ראשית כל, יש להגדיר את הייעוד של הכסא טרם רוכשים אותו. ישנם דגמים הרלוונטיים לחדרי ישיבות, ישנם דגמים מעוצבים ואיכותיים הרלוונטיים לחדרי מנהלים, ישנם דגמים הרלוונטיים עבור סביבת עבודה ממוחשבת ועוד.

כסא מנהלים המיועד לכבדי משקל חייב להיות עמיד וחזק ועל כן, יש צורך לבחור כסא העשוי מחומרי גלם איכותיים ועמידים אשר עומדים בתקנים המחייבים.

כמובן שהכסא המדובר חייב להיות בעל מבנה יציב וחזק וזאת בכדי להבטיח את העמידות של הכסא לאורך זמן.

מומלץ מאוד לבחור כסא עם משענת יד ארגונומית אשר מפחיתה את העומס מהכתפיים ומונעת כאבים.

דברים נוספים הם משענת גבוהה לצוואר אשר תספק תמיכה טובה לאזור של הצוואר ומפחיתה עומסים ממנו וכן, משענת גב אורטופדית רחבה וגבוהה מספיק בכדי לספק תמיכה אורטופדית נכונה ולסייע במניעת כאבי גב תחתון.

מעבר לכך חשוב מאוד לבחור בכסא עם מנגנון כוונון נוח ויעיל אשר יאפשר להתאים  בצורה מלאה את גובה ומשענת המושב.

הגלגלים של כסא לאדם כבד משקל חייבים להיות עמידים ועל כן יש לבחור כסא עם מערכת גלגלים מתקדמת וכמובן שהכסא חייב להיות במידות המתאימות לאדם כבד משקל ולכן, חשוב מאוד שאדם ישב על הכסא וינסה אותו טרם הוא רוכש אותו וזאת כדי לוודא שהוא נוח לו, מספיק רחב עבורו ומכיל אותו בצורה הטובה ביותר מבלי להסב לו אי נוחות כלשהי, לחץ על אזורים מסוימים בגוף או כאבים.

שאלות נפוצות על כסא מנהלים

האם כסאות מנהלים ארגונומיים מתאימים לכולם?

תשובה: כסאות ארגונומיים אכן מתאימים לכולם וזאת בשל האפשרות לכוון אותם בצורה מהירה, קלה ויעילה בהתאם למידות גוף שונות, בהתאם לגובה של כל אדם, לרוחב שלו ולנוחות שלו. כמו כן, מדובר על כסא שניתן לכוון בהתאם לשולחן שיושבים בסמוך אליו לצורך עבודה, דבר חשוב ללא ספק. אם אתם מחפשים כסא מנהלים מעוצב, אין ספק כי כסא ארגונומי יהווה בחירה מוצלחת עבורכם, כך שתדאגו גם לנוחות שלכם וגם לעיצוב.

מה טווח המחירים של כסאות מנהלים אורטופדיים?

תשובה: אם אתם מחפשים כסא מנהלים זול, כדאי שתדעו כי כסא אורטופדי יהיה יקר יותר מכסאות פשוטים. טווח המחירים של כסאות מעין אלה ישתנה בהתאם לסוג הכסא, איכות הכסא, עיצוב הכסא ופרמטרים נוספים. ניתן למצוא כסאות במחירים של מאות שקלים ועד אלפי שקלים. תמיד אפשר לחפש כסא מנהלים במבצע על מנת לרכוש אותו במחיר נוח עד כמה שניתן.

אם אתם מחפשים כסאות מנהלים איכותיים ביותר במגוון רב ומשמעותי, כדאי שתחפשו אותם באתר שלנו מבית גט קומפי.

2.9/5 - (16 votes)