החברה הראשונה והיחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא בלי ניילונים ובלי אותיות קטנות: החזרה עם שליח שלנו ובחינם.
4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Distributor
משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!

כסא ארגונומי מה זה בכלל?

הנתון הבא הולך להפתיע אתכם, אבל הוא בהחלט נחתך מהמציאות. כסא ארגונומי לישיבה ממושכת הוא אחד המוצרים המבוקשים ביותר בקרב בעלי חברות ומשרדים.
הייתם מצפים שהמוצרים המבוקשים יהיו אולי מכונות קפה. מוצרי צריכה בסיסיים של מוצרי חלב, או נשנושים. או אפילו מוצרי משרד בסיסיים. אבל כיסא ארגונומי הוא בעצם ריהוט הכרחי, ובעידן של היום אפילו בסיסי.

כסא ארגונומי – הנה מה שהופך אותו לכל כך חשוב לעידן המודרני

העובדה שריהוט כמו כסא משרדי ארגונומי הפך להיות כה פופולרי בשנים האחרונות היא בשל העובדה הפשוטה שהעולם המודרני פשוט דורש מאיתנו שעות רבות של ישיבה ממושכת מול מסכים במשרות השונות.

הפכנו להיות עולם דיגיטלי, ורוב המשרות מצריכות מאיתנו עבודה מול מסך מחשב, או אפילו מול כמה מסכי מחשב ובישיבה מאומצת מולם לשעות רבות. לעיתים שעות יותר מדי מרובות בלי שנשים לב. לכן כסא אורטופדי הוא מצרך בסיסי וחשוב בכל משרד בין אם הוא כסא מנהלים ובין אם הוא כסא מזכירה.

ישיבה, עד כמה שהיא נראית לנו כמנוחה, היא למעשה גם סיטואציה שבה אנחנו מאמצים את הגוף. ההישענות, השרירים שמעוניינים למצוא תנוחה נכונה ונוחה. ובעיקר, אם אנחנו לא יושבים על כסא מנהלים אורטופדי או כסאות ארגונומיים למנהלים אז אין תמיכה מתאימה לגוף.

החשיבות של הכסא הארגונומי לחברה, לעובדים, ולכם כמי שרוכשים אותו היא בשל העובדה שהוא מונע כאבי גב, כאבי מותניים, מונע לחץ על עמוד השדרה וגם כאבי ראש.
בכך הוא תורם למורל הכללי של העובדים, לתפוקת עבודה יעילה יותר וגם ליחסי אנוש תקינים יותר בין הקולגות ודרג המנהלתי. וכך הוא למעשה, הוא הפך למוצר החשוב ביותר לעידן הנוכחי.

כסא ארגונומי מומלץ – כך תבחרו אותו בקפידה

בחירה של כיסא ארגונומי בין אם אלו כסאות לחדר ישיבות ובין אם לא צריכה להיעשות בקפידה ועל סמך בדיקה של מספר פרמטרים:

  • גובה - חשוב להקפיד שהכסא יהיה בגובה שניתן לכוונן ולשנות אותו. לא אפשרי לתת גובה מדויק, אך כדאי להקפיד שהרגליים יוכלו להיות באופן מלא על הרצפה. גובה נמוך מדי יצור לחץ על הישבן, וכסא גבוה מדי יפעיל עומס על הברכיים ועל הגב.
  • רוחב ועומק - לרוחב ועומק הכסא יש משמעות רבה בהתאמה ליושבים על הכסא. כאשר יושבים על הכסא יש להצמיד את הישבן אל המשענת ולבדוק רווח של כ4 אצבעות בין השוק וקצה המושב.
  • ריפוד - כסא משרד איכותי צריך להיות מורכב מבד שהוא אוורירי המעודד את תחלופת האוויר ומפחית את ההזעה עליו. ספוג קשיח גם יאפשר לכם לשבת בצורה נוחה, יציבה ואפקטיבית.
  • תמיכה לגב - כסא אורטופדי חייב לתמוך בגב באופן בטוח ומדויק. כל כסא מנהלים איכותי או כל כסא משרד עבור כל תפקיד מצריך ישיבה ממושכת. ישיבה בכסא שאינו תומך בגב יכולה לגרום לנזק קריטי. המשענת צריכה להיות מעוצבת בצורה שתעניק תמיכה איכותית ושגם ניתן יהיה לכוון אותה בצורה אנכית וגם אופקית.
  • משענת - הגובה הסטנדרטי למשענת עבור כסא מנהלים אורטופדי או כסאות לחדר ישיבות ובכלל, הוא 49 ס"מ. הרוחב הסטנדרטי הוא 43 ס"מ. המשענת צריכה להיות בעלת קימור היכן שהכסא ושקע הגב התחתון נפגשים וניתנת לדחיפה לאחור וקדימה. כולל כמובן נעילה בדחיפות המשענת בהתאם.
  • משענת לידיים - בחרו כסא המאפשר כוונון של משענות הידיים עד לגובה המרפק.

גט-קומפי היא חברה מקצועית ויבואנית המובילה בתחומה בתחום הארגונומיה ופתרונות ישיבה, אותה מנהלים איתי ואייל, יזמים צעירים ובעלי החברה הבלעדיים.
גט-קומפי היא היבואנית הרשמית של המותג הבינלאומי SIHOO המוביל בתחום. החברה יצרה במיוחד עבורכם חנות אונליין להזמנות עד הבית, ובכל רחבי הארץ.

מוזמנים לצור קשר לפרטים נוספים, או כבר כעת לסייר באתר ולמצוא את הפרטים המדויקים של המוצרים האיכותיים. כי הבריאות שלכם חשובה לנו, ושביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו.

כיסא ארגונומי – שאלות ותשובות

מהי ארגונומיה?

ארגונומיה היא למעשה תחום בהנדסת אנוש שעוסק בעיצוב של תוכנות, מוצרים, ריהוט וסביבת עבודה נגישה ויעילה המשפרת את איכות ותפוקת העבודה. פיתוח עיצוב ארגונומי מותאם על סמך מגבלות וגם יכולות העובדים לנתונים כמו משקל, גובה, מבנה גוף וגם פרמטרים סביבתיים המשפיעים על בני האדם כמו טמפרטורה, רעשים ותאורה.

האם כסאות ארגונומיים פותרים בלעדית כאבי גב?

גם אם רכשתם כסא משרד שהינו ארגונומי או כל כסא ארגונומי אחר עדיין מומלץ שתקחו הפסקות מדי פעם. עמדו, הימתחו ועשו הליכה קצרה או עלו ורדו במדרגות.

במה כסא זה כל כך מיוחד?

כסא מנהלים אורטופדי או כל כסא ארגונומי אחר מכיל פונקציות רבות המקלות על היושבים עליו ובכך משפרים את תפוקת העבודה שלו. ובכלל, את מצב הרוח הכללי. כסאות ארגונומיים קיימים גם למנהלים, גם לחדרי ישיבות וגם למזכירים ומזכירות. כך שכל כסא משרד בעצם יכול להיות איכותי ולהפיק את מיטב התוצאות המקצועיות, וגם החברתיות בהתאם.

דרג מאמר זה