כסאות משרדיים

תוכן עניינים

העולם מלא במוצרים כל כך איכותיים ויעילים שמסייעים לנו ביומיום ואנחנו לא תמיד שמים לב אליהם. או מודעים לכמה הם איכותיים לנו ולחיינו. למשל דלתות אוטומטיות, או עמדות אלכוג'ל אוטומטיות ועוד.
אל תוך הקטגוריה הזאת נכנסים גם כסאות משרדיים המעוצבים באופן ארגונומי שמסייע לנו להפחתת הלחץ. מהי ארגונומיה, למה היא חשובה לנו כל כך, ואיזה כסאות מומלצים? מיד נגלה לכם את הכל.

כסאות משרדיים – לא סתם עוד כסאות

כשאתם נכנסים למשרד, כל משרד, הדבר הראשון שאתם רואים הוא את חדר ההמתנה מול הקבלה. באופן טבעי אתם תרצו להתיישב על הכסא הנוח ביותר ולהמתין לפגישתכם.
ואם הוא לא נוח, אתם מיד תתחילו להרגיש את אי הנוחות של הכסא משפיעה על הגוף שלכם.

ההשפעה תבוא לידי ביטוי בתחילה בכאבים שטחיים בגוף. אך בהמשך, אם תשבו יותר מדי על הכסאות הללו הם עלולים לגרום לכאבי צוואר, כאבי גב, ואפילו כאבי רגליים.

מהרגע שתכנסו אל הפגישה המיועדת שלכם, תרגישו בהבדל סביר להניח בכסאות. כסא משרדי רגיל הוא לא כסא ארגונומי או כסא משרדי אורטופדי ומיד הגב שלכם יחוש בהבדל.

זאת בדיוק הסיבה לכך שכשאנחנו מדברים על כסאות משרדיים היינו רוצים שהם כולם יהיו נוחים. כסאות משרדיים אורטופדיים מעניקים לא רק נוחות, אלא איכות חיים טובה יותר, מצב רוח טוב יותר, וגורמים להצלחה משרדית ענפה.

ארגונומיה – קווים לדמותה

ארגונומיה היא תחום מחקרי בהנדסת אנוש החוקר ומפתח מוצרים לצורך שימושם על ידי בני האדם. ובכך הפיכת סביבת העבודה שלהם לאיכותית, נוחה ואפקטיבית יותר.
חשוב לציין שארגונומיה אינה עוסקת רק בסביבות עבודה, אלא גם בסביבות אחרות לכלל האוכלוסיה, אך זה כבר לשיחה אחרת.

החשיבות של סביבת העבודה הארגונומית היא קריטית היות והיא מפחיתה סיכונים לפגיעה ופציעה ומייצרת סביבת עבודה בטוחה, בעלת תפוקה איכותית ונוחה.

כך שכאשר אתם משקיעים בכסאות המשרד ולדוגמא, רוכשים כסאות לחדר ישיבות שהם ארגונומיים, או כסאות מחשב אורטופדיים אתם משקיעים בעובדים שלכם. במשרד שלכם, בתפוקת עבודה יעילה יותר וכמובן גם בעצמכם.

סביבת עבודה ארגונומית מביאה איכות ושיפור שניתן לשים לב אליהם על סמך הפרמטרים הבאים:

  • מצב בריאותי תקין של העובדים – אם העובדים שלכם לא מתלוננים על כאבי גב וצוואר בשל ישיבה ממושכת על הכסאות, ואין להם נזקים גופניים ופציעות, תפוקת העבודה העירנות וגם מצב הרוח שלהם יהיו במצב מעולה. מה שיביא אתכם ואת צוות העובדים לתוצאות נהדרות.
  • נחמדות היא מפתח להצלחה – מחקרים רבים מראים שעובדים המשתמשים במוצרים המותאמים לסביבת עבודה ארגונומית הם נחמדים יותר, נינוחים יותר ועירניים יותר. העובדה הזאת גורמת להם לקום לעבודה עם חיוך, לעשות את העבודה בשמחה, ולרצות להישאר במקום העבודה לטווח הארוך. כולם מרוויחים עם ארגונומיה.
  • שביעות רצון והערכה – עובדים המרגישים שהמעסיק שלהם או המנהל שלהם משקיע בהם כמו למשל, ברכישה של כסאות משרדיים ארגונומיים או כסאות מחשב אורטופדיים יעניקו מעצמם בחזרה לארגון וירגישו שייכות רבה ואהדה.

גט-קומפי היא חברה מקצועית ויבואנית המובילה בתחומה בתחום הארגונומיה ופתרונות ישיבה, אותה מנהלים איתי ואייל, יזמים צעירים ובעלי החברה הבלעדיים. גט-קומפי היא היבואנית הרשמית של המותג הבינלאומי SIHOO המוביל בתחום. החברה יצרה במיוחד עבורכם חנות אונליין להזמנות עד הבית, ובכל רחבי הארץ.

מוזמנים לצור קשר לפרטים נוספים, או כבר כעת לסייר באתר ולמצוא את הפרטים המדויקים של המוצרים האיכותיים. כי הבריאות שלכם חשובה לנו, ושביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו.

 

כסאות משרדיים – שאלות ותשובות

  • איך נדע לבחור כסאות איכותיים?

כסא משרדי אורטופדי איכותי הוא כסא בעל משענת מלאה המעניקה תמיכה מרבית לגב. כסא ארגונומי איכותי, הוא כסא שגם יעניק כוונון מותני, וכוונון משענות ומשענת.

כאשר אתם רוכשים כסאות משרדיים אורטופודיים בין אם רגילים ובין אם כסאות מחשב חשוב לבדוק את כל הפרמטרים הללו.

  • מה הנזק שעלול להיגרם אם לא נשב על כסאות ארגונומיים?

כסא משרד שאינו כסא משרדי אורטופדי הבנוי בתור כסא ארגונומי עלול להזיק גופנית, ולא רק, אלא גם מנטלית. כולנו יודעים שגוף ונפש קשורים אחד לשניה בצורה ישירה.
כך שכאשר הגוף מרגיש לא טוב, הנפש טרודה, עצבנית, ואפקטיביות העבודה נפגמת.

כסאות משרדיים ארגונומיים מונעים את הלחץ על עמוד השדרה, את כאבי הכתפיים, כאבי הגב, הרגליים והידיים. ובכך, התחושה הטובה הפיזית תגרום לתחושה מנטלית טובה יותר וליעילות ותפוקה איכותיים יותר.

  • מה ההבדל בין כסא אורטופדי לארגונומי?

כסא ארגונומי וכסא אורטופדי הם בעלי אותן התכונות, אך ישנו הבדל אחד מהותי בין השניים. הקימור של מושבי הכסאות יהיה דומה, הריפוד המאוורר, התאמת הכסא לאיזורים ספציפיים בגוף, כל אלו משותפים.

אך בכסא האורטופדי ההתאמה נעשית באופן ידני. בכסא הארגונומי המנגנון פועל יחד עם הכסא לשיפור הישיבה והתנוחה של הגוף ובכך גם מאפשר הרפיה ונינוחות הגוף בתוך הכסא.