החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!
         החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!
         החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!
         החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!
         החברה היחידה בישראל המאפשרת ניסיון אמיתי על כסא. בלי כאבי ראש ובלי אותיות קטנות: ההחזרה עם שליח שלנו ובחינם.        4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Official Warranty.          משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!

5 טיפים מעולים לבחירת כסא מחשב מומלץ

 • גט קומפי
 • /
 • 5 טיפים מעולים לבחירת כסא מחשב מומלץ

אנחנו נמצאים בעולם שבו חלקנו הרב מבלים יותר במשרד ממה שמבלים בבית, וזה בסדר, אם אנחנו נמצאים בשיא הקריירה זה רק הגיוני שכל מה שנרצה זה להגיע למשרד בבוקר מוקדם מאוד, ולצאת ממנו מאוחר בלילה. 

נושא הקריירה מובן מאד, יחד עם זאת, חשוב שכן ניתן גם מקום לחשיבות בריאותית ולא כולם מבינים עד כמה הבריאות מתחילה בדברים הקטנים. 

כן, אפילו בבחירת כסא מחשב מומלץ אפשר לשנות לעצמנו את איכות החיים, ומיד תגלו כמה טיפים לבחירת הכסא המושלם. 

כסא מחשב מומלץ הוא הרבה יותר מעוד כסא משרדי

רגע לפני שאנחנו כבר צוללים אל מגוון היתרונות של כסא המחשב המושלם, אולי ננסה לרגע להבין מהו כסא מחשב מומלץ איכותי ומהו כסא סטנדרטי. 

בעוד כיסא סטנדרטי יכול לשמש אותנו כראוי לתקופה קצרה, כיסא מחשב נבנה במיוחד כדי לספק את הדרישות הייחודיות של העולם הדינמי של היום כולל בעצם שעות ארוכות של עבודה ליד שולחן משרדי, ומחשב. על כן, כסא משרדי איכותי הוא חלק בלתי נפרד מכל משרד שדואג לרווחת העובדים שלו.

כסאות המחשב, בין אם אלו הם כסאות מנהלים ובין אם כסאות אחרים, מתוכננים מתוך מחשבה על עקרונות ארגונומיים. 

הם מציעים תמיכה מותנית מעולה, תכונות מתכווננות וריפוד המותאם במיוחד לישיבה ממושכת. תכונות אלו מבדילות אותן מהכסאות הסטנדרטיים, מה שהופך אותם לבחירה המועדפת עבור מנהלי משרד רבים.

כסא מחשב מומלץ

היתרונות שישנו לכם את איכות החיים בבחירת כסא מחשב מומלץ

אנחנו יודעים מה אתם מרגישים. כשאתם נכנסים למשרד בבוקר, או באמצע היום מפגישות הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא להתרווח בכיסא הנוח שלכם, מול המחשב, עם כוס קפה. 

לכן כאשר אתם רוכשים כסא מחשב מומלץ זה או אחר חשוב לשים לב ליתרונות הרבים שיש בהשקעה בבחירה, וגם אם לוקח לכם יותר זמן לבחור את הכיסא מחשב מומלץ שלכם, ההשקעה הזאת הולכת להשתלם לכם ולשפר לכם את איכות החיים:

 • איך אפשר בלי נוחות ופרודוקטיביות

כסא מחשב מומלץ במיוחד כסא מחשב אורטופדי, נותן עדיפות לנוחות. העיצוב הארגונומי שלו מבטיח יציבה נכונה, ומפחית את הסיכון לאי נוחות ומתח במהלך פגישות עבודה ממושכות או ישיבה ממושכת מול המחשב. נוחות מוגברת זו משפיעה ישירות על תפוקת עבודה גבוהה יותר, וגם משפרת את מצב הרוח משמעותית. 

כשנוח לכם אתם מתמקדים טוב יותר במשימות שלכם, אין הסחת דעת בשל כאבי גב או מפרקים ואם גם מתקשרים טוב יותר עם הסביבה. כסא המחשב האיכותי מספק את הנוחות הזאת, ועל כן, היא חלק בלתי נפרד מכל משרד. 

 • בריאות לפני הכל

זה לא סוד, שעות ארוכות בישיבה ליד השולחן המשרדי עלולות לגבות מחיר בריאותי. יציבה לקויה ותמיכה לא מספקת עלולים להוביל לכאבי גב, מאמץ בצוואר, ואף לבעיות שרירים ושלד חמורות יותר. כאן נכנס לתמונה כסא מחשב מומלץ ואיכותי שיכול להוביל לבריאות טובה יותר וכאשר אתם מרגישים טוב, גם מצב הרוח שלכם נינוח. כך שלמעשה, הכל מסתדר כאשר שמים לב לפרטים הקטנים, ודואגים לבריאות ויציבה נכונה ותקינה.

 • אתם צריכים כסא שילווה אתכם לאורך כל הדרך

כסאות המחשב בנויים לעמוד בקשיים של השימוש היומיומי במשרדים השונים. הם מורכבים מחומרים איכותיים המבטיחים את אורך החיים שלהם גם בסביבה משרדית סואנת. עמידות זו באה לידי ביטוי בהשקעה חכמה המשתלמת לאורך זמן.

 • נעים להכיר – ארגונומיה

ארגונומיה היא לב ליבו של עיצוב כסא מחשב מומלץ ואיכותי. כיסאות אלה כוללים אלמנטים מתכווננים כגון גובה המושב, משענות יד ותמיכה במותניים, המאפשרים לכם להתאים אישית את הכיסא לצרכים הספציפיים שלכם. יכולת הסתגלות זו מבטיחה שהכיסא מספק נוחות ותמיכה מיטביים לקווי המתאר הייחודיים של גופכם ובכך מפחיתים לחץ, כאבים, ובעיות בשרירים ובעמוד השדרה.

 • הכסא שמכריח אתכם לשבת נכון

היתרון העיקרי של כסאות המחשב הוא היכולת שלהם לעודד יציבה נכונה. הם תומכים בקימור הטבעי של עמוד השדרה שלכם ומקדמים תנוחת ישיבה זקופה. יתרון זה מפחית את הסיכון להתכווצות ואת המתח הנלווה לגב.

ללא ספק אם כן, נוחות ותמיכה הן שם נרדף לכל מה שקשור אל כסאות מחשב משרדיים ברמה גבוהה. כאשר אינכם זזים כל הזמן בכסא או נלחמים באי נוחות וכאבים בגוף, אתם מתרכזים טוב יותר במשימות, ומביאים לתפוקת עבודה גבוהה וכמו גם תקשורת איכותית יותר עם הסביבה המשרדית, מה שמוסיף בהחלט לאווירה טובה בארגון.

על עיצוב, כסאות מחשב ומה שביניהם

כשמדובר על משרדים כמובן שהעיצוב חשוב. כאשר לקוח מגיע אליכם למשרד הדבר הראשון שהוא רואה זה את עיצוב המשרד, כמו גם את הריהוט ועל כן שני אלו כן חייבים להתכתב אחד עם השני. מעבר לכך, להגיע אל משרד מעוצב תמיד נעים יותר ממה שלהגיע אל משרד שאינו מטופח, או אינו בעיצוב אסתטי איכותי. 

לכן כאשר אתם כבר משדרגים את המשרד, נסו להפעיל גם שיקול לדעת לחידוש העיצוב בין אם אתם מתאימים את כסאות המחשב לעיצוב המשרד, ובין אם אתם מתאימים את עיצוב המשרד אל כסאות המחשב.

כסאות מחשב איכותיים לא רק מצטיינים מבחינת פונקציונליות. הם גם מציעים אלמנט של סגנון ותחכום למשרד שלכם ומשתלבים הרמונית נפלא עם מגוון של סגנונות עיצוב במשרדים. 

עם עיצובים וחומרים שונים לבחירה, תוכלו למצוא כסא מנהלים יוקרתי המשלים את העיצוב של חלל העבודה שלכם ולמעשה ליצור אווירה ייחודית לעבודה שתגרום לכם לרצות להישאר עוד במשרדים, גם ללא שום קשר למשימות שיש לכם לעשות, ואנחנו הרי יודעים כמה נעים להגיע אל משרד שיכול להפוך להיות הבית השני שלנו. וזאת אודות לרכישת כסא מחשב מומלץ ונוח. 

5 טיפים לבחירת הכסא המושלם – כך תעשו זאת נכון

כעת, כאשר כבר הבנתם מדוע כסאות המחשב האיכותיים יכולים לשנות לכם את החיים, לשפר לכם את הבריאות ולהביא אתכם לתפוקת עבודה טובה יותר, הגיע הרגע להבין כיצד תבחרו אותם נכון. 

אנחנו יודעים ששיקול הדעת שלכם נמצא במקום המתאים, יחד עם זאת, כאשר מדובר על מוצר כל כך חשוב ומרכזי במשרדים רבים כדאי לדעת להתייעץ עם אנשי המקצוע, ולרכוש אותם ממקומות מוסמכים ואיכותיים שאתם יודעים שמוכרים לכם את המוצר המושלם.

הנה מספר טיפים לבחירת כסא מחשב מומלץ בדרך הטובה ביותר:

 • וודאו תכונות ארגונומיות

כשאתם קונים כסא מחשב חשוב לתת תעדוף לתכונות ארגונומיות. חפשו כיסאות עם אלמנטים מתכווננים כמו גובה המושב, תמיכת מותניים, משענות יד ומשענת גב. תכונות אלו מבטיחות שתוכלו להתאים את הכיסא לדרישות הגוף שלכם ולקדם נוחות ובריאות להפחתת העומס על הגוף.

 • אתם זקוקים לריפוד נושם

מכירים את תחושת החום בגוף, או הזיעה המצטברים כאשר אתם יושבים על ריפוד או בד שאינו נושם? קחו בחשבון את החומר והריפוד של הכיסא. בד, עור או רשת באיכות גבוהה הן אופציות מבוקשות ולא בכדי. לכל חומר יש את היתרונות שלו. עור מציע תחושה יוקרתית, בעוד רשת מקדמת יכולת נשימה. הבחירה תלויה בהעדפות שלכם ובאקלים של סביבת העבודה כמובן.

 • התאמה אישית היא קריטית

כפי שבגד מסוים לא יכול לשבת עלינו היטב כאשר אינו במידה שלנו, כך גם כסאות המחשב. וודאו כי מידות הכסא תואמות את גודל הגוף שלכם ואם יש צורך, גשו ביחד עם הצוות בעבודה להתאים את הכסא אליהם במידה והכסא שאתם רוכשים הוא לא עבורכם. הרגליים שלכם צריכות להיות על הקרקע כאשר כף הרגל שטוחה על הרצפה באופן מלא, והברכיים צריכות ליצור זווית של 90 מעלות בישיבה. שימו לב גם לרוחב הכיסא ולעומקו כדי להימנע מתחושת דוחק או צפיפות שעלולה להוביל לכאבי גב, ולחץ מותני.

 • ניידות הכסא חשובה לכם

כסאות המחשב מגיעים לרוב עם גלגלים לתנועה קלה בתוך סביבת העבודה שלכם. בחרו בכיסאות עם גלגלים חלקים להם תנועה נעימה וקלה, במיוחד אם אתם צריכים להסתובב בשולחן העבודה שלכם לעתים קרובות. ניידות זו יכולה לתרום להגברת הפרודוקטיביות ולסייע לתהליכים להיות קלים יותר לביצוע.

 • לתקציב יש חשיבות עליונה

אמנם השקעה בכיסא איכותי למחשב היא נבונה, אך חשוב להגדיר תקציב המתאים לשיקולים הכלכליים שלכם. ישנם כסאות מצוינים בטווחי מחירים שונים, כך שתוכלו למצוא אחד שעונה על הצרכים ומתאים למצב הכלכלי שלכם, ולהגדרת התקציב. חשוב לזכור שההשקעה היא אכן משמעותית אך מביאה תגמול ראוי בשיפור איכות החיים, שמירה על הבריאות ותפוקת עבודה גבוהה יותר. 

חברת ‘גט קומפי’ היא מהחברות המובילות בישראל בתחום הריהוט המשרדי, וגם היבואנית הרשמית של המותג הבינלאומי Sihoo. אצלנו תוכלו למצוא כסאות מחשב מומלצים שחשוב להכיר ולבחון באפשרויות הרכישה שלכם.

לחברה צוות מקצועי ומיומן המעניק שירות אדיב, סבלני ומהיר לצד מקצועיות ברמה גבוהה ודוגלת ברכישת כסאות מחשב איכותיים בלי להסתבך ולהרגיש שזה אתגר. הכנסו כבר עכשיו ובחרו את הכסא המתאים לכם, הצוות שלנו מחכה לכם.

כסא מחשב מומלץ – שאלות ותשובות

מה מבדיל כסא מחשב מומלץ מכסא משרדי רגיל?

כסאות המחשב מתוכננים מתוך מחשבה על ארגונומיה. הם מספקים תמיכה מותנית טובה יותר, תכונות מתכווננות וריפוד המותאמים במיוחד לישיבה ממושכת במהלך היום, מה שהופך אותם אידיאליים לשעות ארוכות ליד שולחנות משרדיים אלו ואחרים. כסאות משרדיים סטנדרטיים חסרים את התכונות המיוחדות הללו ועל כן, לא יכולים לשפר את איכות הישיבה, היציבה, ולמנוע כאבים בפרקים, עמוד השדרה ולחץ מותני. 

כיצד כסא מחשב מומלץ יכול לתרום ליציבה טובה יותר?

כסא מחשב מומלץ ארגונומי ובמיוחד כסא משרדי אורטופדי תומך בקימור הטבעי של עמוד השדרה ומעודד ישיבה זקופה. על ידי מתן תמיכה מותנית נאותה ואלמנטים מתכווננים, הוא מפחית את הסיכון להתכווצות ומקדם יציבה טובה, החיונית למניעת עומסי גב וצוואר משמעותיים שעלולים להוביל לבעיות בריאותית לטווח הרחוק.

כיצד תחזוקה שוטפת יכולה להאריך את חייו של כיסא המחשב?

תחזוקה שוטפת של כסא מחשב מומלץ כרוכה בניקוי והסרת אבק ולכלוך, התאמת הגדרות לפי הצורך, שימון חלקים רלוונטיים, הימנעות מעומס יתר וטיפול מיידי בכל בלאי. 

תחזוקה נכונה מבטיחה את אורך חייו והמשך הנוחות של הכסא והופכת אותו להשקעה משתלמת. 

כמובן שחשוב גם לבדוק אחריות על הכסא בזמן הרכישה, לוודא כיצד היא מופעלת, מהן התקלות שאפשר לתקן ולטפל בהן והאם יש צורך גם בלערב גורמים חיצונים כלשהם לתיקון.