כסאות מנהלים

תוכן עניינים

כסאות מנהלים – קחו לעצמכם רגע של נחת

מנכ"ל חברה, מנהל עסק, או גם אם אתם מנהלי צוות עובדים, המאמר הזה הוא בשבילכם. אם אתם מחפשים כסאות מנהלים איכותיים אך לא יודעים כיצד לבחור אותם, אנחנו כאן בשבילכם.
אתם בטח יודעים זאת, אך נוסיף בכל זאת שכסאות המנהלים הפכו בשנים האחרונות להרבה יותר מסמל סטטוס או ליין עיצובי. כסא המנהלים שלכם היום יכול לשנות לכם את החיים, ומיד תגלו איך זה קורה.

כסאות מנהלים – הנה הסיבה שהם כל כך פופולריים

קשה להגיד שהאהבה אל כסאות מנהלים מעוצבים ויוקרתיים הם לא גם זריקה מפנקת לאגו. יחד עם זאת, הם בעיקר טובים לנו לבריאות הפיזית והנפשית. ומעניקים לנו מתורתה המופלאה של הארגונומיה.

כסא מנהלים אכן יוצר רושם נפלא, פורמלי והופך את התחושה הפיזית עליו ליותר סמכותית. יחד עם זאת, אם הוא אינו כסא מנהלים אורטופדי הוא עלול לגרום לנזק בריאותי שחבל להיגרר אליו.

כסא משרדי שאינו ארגונומי או אינו אורטופדי עלול לגרום ללחץ על חוליות עמוד השדרה והמותניים. כאבים במרפקים, בצוואר ואפילו בברכיים. תחושות אלו עלולות להביא לתפוקת עבודה נמוכה, מצב רוח ירוד וגם יחסי אנוש לא תקינים. הייתם מאמינים מה כסא אחד יכול לעשות?

לעומת זאת, כסא אורטופדי מבטל את כל אלו והופך את היום שלכם להרבה יותר נוח גם ברמה הבריאותית, וגם ברמת המוראל ומצב הרוח.

כסאות מנהלים – כך תבחרו אותם בקפידה 

הסברה הרווחת מהעבר היא שהמנהלים הבכירים מאז ומתמיד העדיפו כסאות מנהלים שעשויים מעור כבד ואטום ומרופד אקסטרא.
הסיבה לכך היא כי הכסא מרשים, מהודר, ומשדר עוצמה וכוח. יחד עם זאת, לכסאות אלו מהעבר הלא כל כך רחוק אין הרבה אפקט ארגונומי אורטופדי ששומר על בריאות היושבים עליהם ועל כן, הם מזיקים לאותם מנהלים.

את כסא המנהלים שלכם עליכם לבחור באופן מדויק ומותאם לכם, ועל סמך כמה סעיפים:

  • כסא משרד ארגונומי ישנה לכם את החיים – בין אם החלטתם על כסא משרד אורטופדי או כסא ארגונומי כך או כך הפונקציונליות החדשנית תשנה לכם את החיים לטובה. וודאו כי כל הפונקציות הקיימות בכסאות מסוג זה מוטמעות בכסא אותו אתם רוכשים.
  • משענת כסא מתכוונת – כסאות מנהלים הנכנסים תחת קטגוריה של כסא מנהלים אורטופדי חייבים להיות בעלי משענת מתכוונת. משענת שזזה לאחור, וקדימה ואף ננעלת בהישענות לאחור. אלמנט זה חשוב ביותר היות וזרימת הדם נעה כך מהר יותר, היושב על הכסא נהיה עירני, חיוני ולא מופעל לחץ על עמוד השדרה המקרין כאבים הלאה אל כל הגוף.
  • משענת כסא מלאה – משענת כסא מלאה ולא חלקית בכסא תעניק את התמיכה והיציבה המתאימים בדיוק לגוף האדם וימנעו כאבים מיותרים.
  • משענות ידיים מתכווננות – למשענות הידיים יש תפקיד מאד חשוב בעיקר בכוונון וביציבה. חשוב שתוודאו שהן אכן מתכווננות ומאפשרות עבודה נוחה ויציבה אל מול מסך המחשב והמוצרים הנלווים אליו.
  • ריפוד איכותי – להבדיל מכסאות העור הגדולים של פעם, כסא מנהלים שהינו אורטופדי ואיכותי צריך לכלול בתוכו ריפוד אוורירי ואיכותי המונע הזעה, יחד עם זאת מעניק יציבות ותמיכה ובד חזק שיחזיק לשנים ארוכות.

גט-קומפי היא חברה מקצועית ויבואנית המובילה בתחומה בתחום הארגונומיה ופתרונות ישיבה. את החברה מנהלים איתי ואייל, יזמים צעירים ובעלי החברה הבלעדיים.
גט-קומפי היא היבואנית הרשמית של המותג הבינלאומי SIHOO המוביל בתחום.החברה יצרה במיוחד עבורכם חנות אונליין להזמנות עד הבית, ובכל רחבי הארץ.
מוזמנים לצור קשר לפרטים נוספים, או כבר כעת לסייר באתר ולמצוא את הפרטים המדויקים של המוצרים האיכותיים.
כי הבריאות שלכם חשובה לנו, ושביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו.

 

כסאות מנהלים – שאלות ותשובות

  • האם הכסאות הארגונומיים מתאימים לכולם?

כסא משרד ארגונומי או אורטופדי יכול להתאים לכל דרג ולאו דווקא לדרג המנהלים. היות והוא שומר על בריאות כל האוכלוסיה הוא מתאים לחדרי ישיבות, למזכירה, למזכיר, לחדרי ההמתנה, למנהלים ובעצם לכל כסא משרד לא משנה מה תפקיד היושב עליו.

  • מה טווח המחירים של כסאות ארגונומיים אורטופדיים?

אי אפשר להגיד שמדובר בכסאות זולים, אך ההשקעה בהם בהחלט משתלמת לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. עלות הכסאות יכולה להתחיל מ400 או 500 ₪ ולהגיע גם מעל לאלף ₪ או אלפיים ₪. יחד עם זאת, אם אתם קונים כסא בודד או אם אתם משלבים סוגי כסאות במשרד זה לא מחייב לשלם סכום גבוה עבור כסא בודד וישנם גם מבצעים שונים.

  • איך בוחרים את הכסא המתאים לתפקיד המתאים?

כל כסא צריך להיות ייצוגי בהתאם לתפקיד היושב עליו, ויחד עם זאת גם יעיל בהתאם לתפקיד. אם הנכם עובדי מעבדה, או רופאי שיניים, מן הסתם תצטרכו כסא שיש לו גלגלים על מנת שתוכלו לנוע ממקום למקום בנוחות. אם אתם מזכירים, או פקידי קבלה תכונות הכסא יהיו שונות. ואם הנכם בדרג המנהלי, לכסא יהיו פונקציות אחרות.