החברה היחידה בארץ המאפשרת תקופת נסיון על כסא בלי ניילונים ובלי אותיות קטנות: החזרה עם שליח שלנו ובחינם.
4 שנות אחריות מורחבת | Sihoo Authorized Reseller
משלוח חינם מאילת עד החרמון לא יאוחר מ 5 ימי עסקים!

כיצד לקדם ישיבה נכונה בזמן שעות עבודה ארוכות

  • גט קומפי
  • /
  • כיצד לקדם ישיבה נכונה בזמן שעות עבודה ארוכות

בסביבת העבודה המודרנית של היום, אנשים רבים מוצאים את עצמם ישובים על הכסאות מול מסכי המחשב לשעות ארוכות מה שמוביל לרוב לאי נוחות ובעיות בריאותיות משמעותיות.

חשוב להכיר בחשיבותם של שיטות ישיבה נכונות כדי למנוע בעיות גב ולקדם בריאות כללית במהלך ימי עבודה ארוכים.

איך תקדמו ישיבה נכונה בזמן שעות העבודה הארוכות, למה חשוב לשמור על הבריאות במהלך העבודה ואיך סוג הכסא שאתם יושבים עליו משפיע על הפרודוקטיביות, התקשורת ובכלל על החיים עצמם גם אחרי שעות העבודה? כל התשובות כאן.

 

שילוב ארגונומיה במהלך יום העבודה – יש לכך חשיבות עליונה

הצעד הראשון בקידום הרגלי ישיבה נכונים הוא הבנת המשמעות של ישיבה ארגונומית. כסאות משרדיים ארגונומיים שתוכננו במיוחד כדי לתמוך בקימור הטבעי של עמוד השדרה ממלאים תפקיד מרכזי בשמירה על יציבה נכונה.

כסאות אלו, לרבות סוגים כמו כסא המנהלים האורטופדי, מתוכננים לספק תמיכה מיטבית לגב התחתון, ובכך להפחית את העומס על החוליות בעמוד השדרה.

בחירת כסא מתאים למבנה הגוף ודרישות העבודה שלכם היא קריטית. כיסא מחשב צריך להיות מתכוונן לגובה, להיות בעל כרית מושב נוחה ולהציע תמיכה מתאימה במותניים.

יכולת הסתגלות זו מבטיחה שתוכלו להתאים את הכיסא לצרכים הספציפיים שלכם, ומפחיתה משמעותית את הסיכון לפתח בעיות גב ובכלל בעיות אורטופדיות שונות המשליכות גם על הבריאות הכללית.

 

למה חשוב לבחור את המתאים לשעות עבודה ארוכות מול המחשב

כאשר בוחנים כיסא לשימוש ממושך, לעיתים קרובות עולה בראש כיסא מנהלים. כיסאות אלה, הידועים בנוחות הקטיפתית והתמיכה האיכותית שלהם הם אידיאליים עבור מי מכם שמבלה שעות רבות ליד שולחן העבודה.

עם זאת, חשוב לבחור כיסא שהוא לא אסתטי בלבד אם כי גם פונקציונלי ברמה גבוהה. כסא מנהלים אורטופדי הוא בחירה נבונה, שכן הוא משלב את התחושה היוקרתית עם היתרונות הבריאותיים של עיצוב ארגונומי.

מותגים איכותיים ובעלי מוניטין המשקיעים בריהוט המשרדי ובכסאות שהם מפתחים דואגים לכלול תמיכת מותניים מתכווננת, מנגנוני הטיה וחומרים נושמים כאשר כל התכונות הללו תורמות לסביבת עבודה נוחה יותר ומודעת לבריאות.

 

כך תטפחו הרגלי ישיבה בריאים יותר

אפילו עם הכיסא המשרדי הטוב ביותר, חשוב לתרגל הרגלי ישיבה בריאים על מנת שתוכלו לשמור על בריאותכם לא רק בשעות המשרד, אלא גם לדאוג לבריאותכם גם לאחר שעות העבודה והמשרד.

הנה כמה טיפים מעולים לכך:

  • דאגו תמיד לכוון את הכסא כך שכפות הרגליים שלכם יהיו שטוחות על הקרקע, והברכיים יהיו בזווית ישרה.
  • מקמו את מסך המחשב בגובה העיניים כדי למנוע מאמץ באזור הצוואר.
  • קחו הפסקות קצרות כל שעה כדי לעמוד, להתמתח או ללכת.
  • וודאו כי פרקי הידיים שלכם נמצאים במצב ניטרלי בזמן הקלדה או השימוש בעכבר.

כיצד לקדם ישיבה נכונה בזמן עבודה שעות ארוכות

טיפוח ישיבה נכונה במקום העבודה משפר את איכות החיים

קידום ישיבה נכונה תוך כדי עבודה ארוכה היא גישה חשובה ומשמעותית הכוללת בחירת הכיסא המתאים, כמו כסא מנהלים מתקדם ושילוב הרגלי ישיבה בריאים.

על ידי תשומת לב לעקרונות ארגונומיים ועשיית מאמצים מודעים לשמור על יציבה טובה אתם יכול להפחית משמעותית את הסיכון לבעיות גב ובכלל בעיות רפואיות הנגרמות בשל ישיבה לא נכונה ולשפר את האווירה באופן ניכר במקום העבודה שלכם או במשרד הביתי.

חברת גט קומפי המובילה בתחום ריהוט משרדי ארגונומי מתקדם היא היבואנית הרשמית של חברת הכסאות העולמית SIHOO ולה ניסיון של שנים רבות בתחום.

החברה דוגלת בשירות אדיב, סבלני ומכיל לצד מקצועיות ברמה גבוהה. הכנסו כבר עכשיו לבחירת הכסאות המתאימים לכם כי כאשר אתם משקיעים בעצמכם, אתם משקיעים לא רק בפרודוקטיביות, אלא באיכות חיים טובה יותר.

 

שאלות ותשובות

מהן התכונות העיקריות שיש לחפש בכסא משרדי ארגונומי?

בעת בחירת כיסא משרדי ארגונומי, תכונות עיקריות שיש לקחת בחשבון כוללות תמיכה מותנית מתכווננת, התאמה לגובה המושב, עומק ורוחב מושב מספיקים, משענת גב תומכת בקימור הטבעי של עמוד השדרה ומשענות ידיים שניתן לכוון כדי להבטיח שהכתפיים שלכם יהיו פחות מתוכות ורגועות. מותגים איכותיים דואגים לפתח כסאות בסגנונות אלו על מנת לקדם ישיבה נכונה, יציבה, ואיכות חיים טובה יותר.

במה שונה כסא מנהלים אורטופדי מכסא מנהלים רגיל?

כסא המנהלים האורטופדי תוכנן במיוחד מתוך מחשבה על ארגונומיה כדי לספק תמיכה טובה יותר לגב שלכם ולקדם יציבה בריאה.

בעוד כיסאות מנהלים רגילים מתמקדים בנוחות ובסגנון, דגמים אורטופדיים מאת מותגים איכותיים ומקצועיים בתחום מציעים תכונות כגון תמיכה מותנית משופרת, משענות מתכווננות וחומרי גלם איכותיים בעלי תכונות מתקדמות המעודדים יציבה טובה יותר ומפחיתים את הסיכון לכאבי גב ובעיות בריאותיות נוספות.

מהן השיטות לשמירה על יציבה טובה לאורך כל יום העבודה?

כדי לשמור על יציבה טובה, חשוב להתאים את הכיסא כך שכפות הרגליים שלכם מונחות שטוחות על הרצפה, הברכיים שלכם בזווית ישרה והגב שלכם נתמך.

כמו כן, מקמו את מסך המחשב בגובה העיניים כדי למנוע מאמץ בצוואר ועשו מאמץ מודע לשמור על הכתפיים רפויות ועל פרקי הידיים שלכם במצב ניטרלי בזמן ההקלדה. הפסקות קצרות ותכופות כדי להתמתח או להסתובב יכולות גם לעזור בשמירה על יציבה טובה.

האם הבחירה בכיסא איכותי ומותאם אישית באמת יכולה להשפיע על הבריאות לטווח ארוך?

בהחלט. לבחירת הכיסא יכולה להיות השפעה משמעותית על בריאותכם לטווח הארוך. כסאות כמו כסאות מחשב כסאות מנהלים, או כסאות מנהלים אורטופדיים במיוחד, נועדו לתמוך בעמוד השדרה שלכם ולהפחית את העומס על שרירי הגב. על ידי קידום תנוחת ישיבה נכונה, כיסאות אלו יכולים לסייע במניעת התפתחות של בעיות גב כרוניות ובעיות אחרות הקשורות ליציבה, השכיחות אצל אנשים המבלים שעות ארוכות מול מסכי המחשב המשרדיים ושולחנות העבודה.