כיסא משרד

תוכן עניינים

כיסא משרד – זה לא עוד כסא, זאת דרך חיים

העולם מלא במוצרים איכותיים שיכולים לתרום לבריאות שלנו, ואנחנו לא תמיד מודעים לכך. לדוגמא עמדות אלכוג'ל אוטומטיות, דלתות אוטומטיות, חיישנים ללא מגע ועוד. לכל אלו, מתווסף גם ריהוט איכותי משרדי שחשוב שיהיה לנו, ושומר בעצם על הבריאות שלנו. כיסא משרד שהוא אורטופדי או ארגונומי יכול לשנות לנו את החיים לדרך חיים בריאה יותר. ותתפלאו, גם לגרום למצב רוח טוב יותר. אז אם אתם מרגישים שפופים לאחרונה, או עם כאבים בגוף, יכול להיות שכל מה שאתם צריכים לעשות זה להחליף את הכיסא שאתם יושבים עליו.

כיסא משרד – כאן יושבים בכיף 

כשאתם נכנסים למשרד שלכם הדבר הראשון שאתם עושים עוד לפני שאתם בכלל מעלעלים בדפים או פותחים את המחשב זה לשבת על הכסא. אם הכיסא שלכם לא נוח, באופן מידי תתחילו להרגיש אי נוחות על הגוף.

אי הנוחות הזאת של כיסא משרד שאינו איכותי באה לידי ביטוי בכאבים שטחיים באיזורים ספציפיים בגוף. הרבה כסאות משרדיים אינם מתאימים לישיבה ממושכת. ויכול מאד להיות שגם אותו כסא משרדי שלכם לא מתאים.

עם הכאבים השטחיים הללו, בא גם מצב רוח שפוף שמשפיע בעצם על הכל. הוא משפיע על ערוצי התקשורת שלכם עם הכפופים לכם, או עם הקולגות ואפילו עם הממונים עליכם. הוא משפיע על תפוקת העבודה, והוא גם משפיע על החיים האישיים שלכם כשאתם נכנסים הביתה אחרי יום עבודה.

מהרגע שתרכשו כסא אורטופדי למשרד תבינו עד כמה כסא משרדי אורטופדי משנה לכם את החיים. הישיבה הרבה יותר נוחה, הרבה יותר יציבה. העבודה תהיה בתפוקה גבוהה יותר והתקשורת שלכם עם הסביבה תהיה נעימה יותר.

את כל אלו, עושה כיסא משרד אחד, אז חשבו מה יקרה כשכל המשרד שלכם יתמלא עם כסאות משרדיים איכותיים.

כיסא משרד וארגונומיה זה שילוב נהדר

כדי שנבין למה כיסא משרד ארגונומי כל כך איכותי לנו, חשוב שנכיר מעט את הארגונומיה. הארגונומיה היא למעשה תחום מחקרי בהנדסת האנוש שחוקר ואף מפתח מוצרים לצורך השימוש שלהם על ידי אנשים.

החקר הזה הופך את סביבת העבודה ליעילה, איכותית ונוחה יותר והכי חשוב, גם בריאה יותר. ארגונומיה לא עוסקת רק בסביבות עבודה, אלא גם בסביבות חברתיות.

לסביבת עבודה ארגונומית יש חשיבות קריטית כי היא למעשה מפחיתה סיכוני פגיעה ופציעות ובכך מייצרת סביבת עבודה בטוחה יותר עם תפוקה גבוהה. השקעה באותם כסאות משרדיים איכותיים תעניק לכם איכות גבוהה של חיים אישיים, וחיים עסקיים.

החשיבות של סביבת העבודה הארגונומית היא קריטית היות והיא מפחיתה סיכונים לפגיעה ופציעה ומייצרת סביבת עבודה בטוחה, בעלת תפוקה איכותית ונוחה.

ובכל זאת, יש עוד כמה יתרונות מרכזיים:

  • בריאות, בריאות, בריאות

אם אתם לא שומעים מהצוות שלכם שהם מתלוננים על כאבי צוואר וכאבי גב בגלל ישיבה ממושכת, אין להם נזק גופני, תפוקת העבודה טובה. העירנות נהדרת ואפילו מצב הרוח תקין, מה טוב. זה אומר שהארגונומיה גרה אצלכם במשרד, והיא דיירת מאושרת ושמחה.

  • כשטוב לכם, אתם מחייכים לעולם

לא מעט מחקרים מראים שעובד שמשתמש במוצרים שמותאמים לסביבת עבודה ארגונומית הוא עובד חייכן ונחמד יותר. זאת עובדה שגורמת לעובדים לקום בבוקר לעבודה עם חיוך, ולבצע אותה בשמחה. בעצם, ארגונומיה גורמת לכולם פשוט להרוויח יותר.

  • שביעות רצון

עובד שמרגיש שהמעסיק שלו או המנהל הישיר שלו משקיע בו, הוא עובד מאושר ושבע רצון. כך הוא גם רוצה לתת מעצמו יותר, וגם תפוקת העבודה עולה באופן משמעותי.

אם כך אנחנו בעצם מבינים שהשקעה בריהוט איכותי כמו כיסא משרד ארגנומי או כסא אורטופדי למשרד מביאים לנו איכות חיים גבוהה יותר. למעשה, זה נכון לגבי הרבה מוצרים שקשורים לארגונומיה ולאו דווקא כסאות משרדיים אם כי מסכים, מקלדות, עכברים, שולחנות ועוד.

גט-קומפי היא חברה מקצועית ויבואנית המובילה בתחומה בתחום הארגונומיה ופתרונות ישיבה, אותה מנהלים איתי ואייל, יזמים צעירים ובעלי החברה הבלעדיים. גט-קומפי היא היבואנית הרשמית של המותג הבינלאומי SIHOO המוביל בתחום. החברה יצרה במיוחד עבורכם חנות אונליין להזמנות עד הבית, ובכל רחבי הארץ. מוזמנים לצור קשר לפרטים נוספים, או כבר כעת לסייר באתר ולמצוא את הפרטים המדויקים של המוצרים האיכותיים. כי הבריאות שלכם חשובה לנו, ושביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו.

כיסא משרד – שאלות ותשובות

  • איך בוחרים כסא איכותי?

כיסא משרד איכותי הוא כסא שיש לו משענת מלאה שמעניקה תמיכה לגב, כוונון מותנים, כוונון משענות וכוונון גובה. חשוב לבדוק את כל הפרמטרים הללו ברכישה של כסא משרדי על מנת שזה יתאים ליושבים עליו.

  • ארגונומי או אורטופדי, מה עדיף?

לשני הכסאות אותן התכונות. אך יש להם הבדל מהותי, ההתאמה באורטופדי נעשית באופן ידני בעוד בכסא ארגונומי המנגנון עובד יחד עם הכסא לצורך שיפור ישיבה, ויציבה נכונה ומניעת נזקים גופניים.